Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ustawienie użycia przedmiotu na MOUSE5


Katatuki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, jest jakis sposob, zeby ustawic uzycie przedmiotu np. 6 lub 7 na MOUSE5? Czyli ten boczny przycisk na myszce?

 

 
[Quickbinds]
evtUseItem4smart=1
evtCastAvatarSpell2smart=1
evtCastAvatarSpell1smart=1
evtCastSpell1smart=1
evtCastSpell4smart=1
evtCastSpell3smart=1
evtUseItem5smart=1
evtUseVisionItemsmart=1
evtCastSpell2smart=1
evtUseItem6smart=MOUSE5
evtUseItem1smart=1
evtUseItem3smart=1
evtUseItem2smart=1
 
Ustawilem tak w quick bindach lecz nie zadzialalo.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Odkrywca
Opublikowano

 

Czesc, jest jakis sposob, zeby ustawic uzycie przedmiotu np. 6 lub 7 na MOUSE5? Czyli ten boczny przycisk na myszce?

 

 
[Quickbinds]
evtUseItem4smart=1
evtCastAvatarSpell2smart=1
evtCastAvatarSpell1smart=1
evtCastSpell1smart=1
evtCastSpell4smart=1
evtCastSpell3smart=1
evtUseItem5smart=1
evtUseVisionItemsmart=1
evtCastSpell2smart=1
evtUseItem6smart=MOUSE5
evtUseItem1smart=1
evtUseItem3smart=1
evtUseItem2smart=1
 
Ustawilem tak w quick bindach lecz nie zadzialalo.

 

 ustawiasz od 1/6 smart casty i zmieniasz sobie z np 4 na klawisz ktory chcesz :) ja mam tak wardy ustawione i mozna szybko skakac po wardach :)

Opublikowano

 ustawiasz od 1/6 smart casty i zmieniasz sobie z np 4 na klawisz ktory chcesz :) ja mam tak wardy ustawione i mozna szybko skakac po wardach :)

Przeciez mam smartcasty ziomek, chodzi o to, ze in game nie da sie kliknac w ustawieniach zadnego MOUSE1/2/3/4/5

 

///

 

Jednak juz sie da, pamietam pare patchy temu nie dalo rady. Zamykam

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...